Przyszlosc b4a

MichalK73

Well-Known Member
Licensed User
Longtime User
Jak bedzie otwarty mozliwe ze stanie sie popularniejszy przez co będzie więcej ciekawej pracy dla nas. :)
Obecnie wiadomo, że B4X jest u nas egzotycznym językiem, teraz może się to zmieni.
Minus to, że na forum będą pojawiać sie multum nowych userów i chyba będzie ciężko przesiać forum nad czymś ciekawym.
Czas pokaże.

A jak nie to przejde na stałe na python w którym też piszę a w tym roku ma być podobno na 1 miejscu języków programowania. :)
 
Last edited:

kaktus

Member
Licensed User
Longtime User
Minus to, że na forum będą pojawiać sie multum nowych userów i chyba będzie ciężko przesiać forum nad czymś ciekawym.
Czas pokaże.


Skąd takie sceptyczne podejście do tematu?

Myślę, że zdecydowanie masz rację że ludki będą pytać, ale po to chyba jest to forum. Aby odpowiedzi były zapisywane i pomocne dla innych.
W chwili obecnej sam stanąłem po stronie pytających bo mój kolega Grzenioo wskazał mi nowy kierunek.
 

MichalK73

Well-Known Member
Licensed User
Longtime User
Skąd takie sceptyczne podejście do tematu?
Z lekkiego doswiadzcenia. Przychodzi multum nowych userow, a oni najczesciej nie szykaja rozwiazania ale pytaja po raz enty o to samo co jest na forum. Ty odpowiadasz oni dalej pytaja o znow o cos co mozna znalezc na forum :D Aż w koncu odpisujesz ze bylo to na forum, poszukaj. Dostajesz odpowiedz od nowego usera ze jestes niegrzeczny, nie mily itp itd. Ludzi nowi sie zniechecaja bo niekt jak dziecko nie chce ich pociagnac i rezygnuja z poznania jezyka czy czegos innego. Nie kazdy ma czas by siedziec pol dna tutaj by szukac po forum rozwiazania dla nich. Pomozemy zawsze w czyms czego nie ma. Erel juz dobre dal opcje wyszukiwaniatutaj, z podzialami na rozne rzeczy itp. ,ale.... no coz ludzie to ludzie. ☮️
 
Top